O.S.K. LEO

Nauka Jazdy - O.S.K LEO


#1 2011-06-10 00:26:59

kowalsky

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-10
Posty: 1
Punktów :   

Rewelacja

Pan Leszek jest znakomitym instruktorem!!!! Świetny człowiek!!!!Wyrozumiały!!!!Cierpliwy!!!Zdawalność gwarantowana!!!!Za tą cene nie znajdziecie lepszego ośrodka do nauki jazdy!!!Niedługo planuje zrobić kurs na Motor na pewno wykonam go w tej szkole!!!!MOCNO POLECAM i pozdrawiam ekipę Ośrodka LEO !!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#2 2011-06-12 19:09:57

 ADHD

Nowy użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-06-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rewelacja

Popieram tą opinię. Również uważam, że Pan Leszek jest świetnym instruktorem. Miałam przyjemność uczyć się  u niego w jeszcze innej szkole i byłam bardzo zadowolona. To bardzo cierpliwy i sympatyczny człowiek. Bardzo dobrze mi się z nim jeździło. Kiedy była taka konieczność potrafił ostro zwrócić uwagę, ale nie skąpił pochwał kiedy wszystko pięknie mi wychodziło Nie było również problemów z umawianiem się na jazdy, często zgadzał się na jeżdżenie o piątej czy szóstej rano Nauka odbywała się w miłej atmosferze, bez krzyków, stresu, głupich komentarzy, nudnych opowieści i łapania za kolanko (he he). To jest profesjonalista. I do tego facet z klasą Gorąco polecam.

Offline

 

#3 2011-07-11 23:17:37

Denny

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rewelacja

Chciałbym serdecznie polecić pana instruktora Leszka, który jest zajebisty i dzięki niemu właśnie udało mi się zdobyć upragniony dokument stwierdzający moje uprawnienia co do kierowania pojazdem. Godny polecenia jest również instruktor Wiesław, pod okiem którego aktualnie przechodzę kurs na motocykl. Nauka odbywa się w miłej atmosferze i bez stresu. Ugodowość podczas doboru godzin jazdy wszechobecna. Dodatkowo mogę powiedzieć że bardzo dużym plusem tej szkoły jest plac manewrowy umieszczony w strefie egzaminacyjnej. Wbijać drzwiami i oknami. Polecam

Offline

 

#4 2011-07-13 23:52:48

Mycha

Nowy użytkownik

Skąd: Dobrzykowicze
Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rewelacja

Kurs robiłam w innej szkole,i miałam jazdy z kilkoma instruktorami którzy nie byli wstanie nauczyć mnie jeździć, i gdy już traciłam nadzieję w to ze uda mi się zrobić prawo jazdy poznałam Pana Leszka:) potrafił bardzo szybko oduczyć mnie złych nawyków jakie miałam po jazdach z poprzednimi instruktorami oraz przekazał mi bardzo cenne wskazówki, które z pewnością wykorzystam jako kierowca. Same jazdy odbywały się w bezstresowej i miłej atmosferze:D Bardzo dziękuję mu za cierpliwość, wytrwałość oraz indywidualne podejście. Mam umysł bardzo ścisły a Leszek potrafił wytłumaczyć wszystko logicznie, tak jak tego potrzebowałam, czasami powtarzając coś wiele razy, aż zrozumiałam. Błędy, jakie popełniałam np. na skrzyżowaniach, ćwiczyliśmy do skutku. Dzięki tak porządnemu przygotowaniu bez problemu zdałam egzamin na który poszłam bez stresu, czując że jestem przygotowana i pewna, że pojadę bezpiecznie i zgodnie z przepisami:) Dlatego gorąco polecam instruktora Leszka:*

Offline

 

#5 2012-02-10 16:03:21

wujoo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rewelacja

Bardzo Polecam !!!!  Bezstresowa nauka z humorem i świetnymi objaśnieniami ; )  Świetna szkoła !

Osobiście zdałem za 1 razem bez najmniejszego problemu ; ) oczywiście bez pomocy Pana Leszka nie dałbym sobie rady, za co Serdecznie Dziękuje ! ; )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl